Eloqua Experts
Covid 19 Testi Sadece Hastanelerde Mi Yapılıyor? - Printable Version

+- Eloqua Experts (http://eloquaexperts.com)
+-- Forum: My Category (http://eloquaexperts.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: My Forum (http://eloquaexperts.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: Covid 19 Testi Sadece Hastanelerde Mi Yapılıyor? (/showthread.php?tid=6337)Covid 19 Testi Sadece Hastanelerde Mi Yapılıyor? - creeper - 01-13-2021

Covid 19 belirtisi gösteren ya da farklı amaçlar için covid 19 testi yaptırmak isteyen insanlar hastanelere giderek uzun kuyruklar oluşturmaktadırlar. Hastanelerde uzun kuyrukların oluşması hem covid riskini arttırmakta hem de insanların vakit konusunda sıkıntılar yaşamasına sebep olmaktadır. Bunların yanı sıra belirti gösterdikleri için dışarı çıkacak hali olmayan, dinlenmesi gereken hastaların da bu anlamda hastaneye gitmeleri tehlikeli sonuçlar doğurabilecektir. İnsanlar bu tip sorunlar yaşamadan test sonuçlarını öğrenebilmek için ise evde covid 19 testi uygulamasını tercih etmektedirler. Özellikle Evde Sağlık Hizmetin sitesi üzerinden alınan hizmetler sayesinde evde antikor testi uygulaması son derece güvenilir olmaktadır.

Yatılı Bakıcılık ve Hemşirelik Hizmeti Nasıl Alınır?
Günümüzde evden sağlık hizmetleri almanın pek çok farklı fonksiyonları bulunmaktadır. İğne, aşı gibi pek çok farklı hizmeti kolay bir şekilde alarak evden çıkmalarına gerek kalmayan insanlar için ortaya çıkarılan uygulamalardan bir tanesi de yatılı bakıcılık ya da yatılı hemşirelik hizmeti olmaktadır. Örneğin yatılı bakıcı hizmeti almak isteyen bir insan, Evde Sağlık Hizmetin sitesi üzerinden kendisine en uygun bakıcıyı seçerek ve aynı zamanda bu hizmeti gece mi gündüz mü alacağını belirleyerek son derece güvenli bir hizmet alabilmektedir. Evde sağlık hizmeti alanında en çok tercih edilen hizmetlerden bir tanesi olan bu hizmet pek çok yatılı hasta için de özellikle pandemi sürecinde oldukça faydalı olmuştur.